תוכן העניינים

צביעת קירות אומנותית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

צביעת קירות אומנותיתעולם העיצוב הפנימי הולך ומתפתח כל הזמן ובכל שנה קמים עיצובים וסגנונות חדשים, טרנדים חדשים ואפקטים חדשים שבהם ניתן לצבוע ולעצב את הבית שלנו כדי שיראה טוב יותר, מגניב יותר, נעים יותר לשהייה. גם בתחום העסקי משקיעים המון במיתוג ובעיצוב המשרד כולל צבעי הקירות והריהוט כחלק מהעיצוב במקום. צביעת קירות אומנותית היא טרנד מוביל בשנים האחרונות בתחום עיצוב הפנים והוא שם דגש על צביעת קירות החלל בצורה מיוחדת. לא עוד צבעים חלקים רגילים על הקירות אלא שילוב של אפקטים מיוחדים שישדרגו את המראה של החלל משמעותית.

מהי צביעת קירות אומנותית?

צביעת קירות אומנותית דוגלת בצביעת הקירות בצורה מיוחדת עם אפקטים שונים, כמו בצביעת קרמיקה. בחירת אפקט או סגנון צביעה מסוים יכול להיות מאתגר ויש להתאימו לריהוט, לצבעים המתאימים ולעיצוב הכללי שאנו רוצים במקום, מה שבסופו של דבר ישפיע גם על התחושות שלנו באותו מקום. כדאי לבדוק קטלוג עם מגוון אפקטים, טקסטורות וסגנונות שונים של עיצוב והשילוב שלהם עם צבעים שונים על מנת לבחון את מה שאנו מעדיפים לעיצוב הפנימי שלנו. הרעיון הוא מאוד פשוט: שילוב של טקסטורה מיוחדת על קיר אחד או כל הקירות בחלל כדי להוסיף לו גוון עיצובי מרשים ומיוחד. כמובן שהטקסטורה היא הסגנון העיצובי או הצורה אם תרצו ותוכלו לצבוע אותה בצבעים שתבחרו.

אילו סוגי אפקטים נחשבים לפופולריים כיום?

  • אפקט בטון – לצד בתים רבים, משרדים ומקומות נוספים המשקיעים בבטון מוחלק במקום מרצפות כיום הטרנד ממשיך גם אל הקירות. תוכלו לעצב קיר אחד או יותר בחלל בצבעים וטקסטורות דמוי בטון שיקנו לכם מראה מחוספס. מתאים בעיקר לדירות מודרניות בעיר.
  • אפקט חלודה – מתאים למגוון אלמנטים אך לא לכל אחד. מתאים בעיקר למי שעוסק בעבודות בנייה וכד'. יכול להתאים גם למשרדים ממותגים וכו'.
  • אפקט מטאל טאץ' – סגנון מטאלי מרשים ומדליק המגיע בצבעי זהב, כסף וארד (כמו צבעי המדליות) ומשדרת קדמה ונחישות. מתאים לאנשים עם אנרגיות גבוהות.

כמה קירות צריכים לצבוע?

אנו ב G Home, יודעים שבדרך כלל כאשר מדברים על צביעת קירות אומנותית צובעים קיר אחד שמספק את הגוון הייחודי בעיצוב הפנימי של החלל. במידת הצורך תוכלו לעצב יותר מקיר אחד בהתאם למבנה המקום ולהמלצת מעצב הפנים שלכם.

כמה תעלה לי צביעת קירות אומנותית לדירה/למשרד שלי?

המחיר לצביעת קירות אומנותית תהיה בדרך כלל באזור 1000-1200 שח לחדר של עד 10 מ"ר. המחיר אינו כולל תקרה. כדאי לברר הצעת מחיר מדויקת יותר בהתאם לצרכים שלכם.

סרטון בנושא צביעת קירות אומנותית

צביעת קירות אומנותית
אנחנו כאן בשבילך
דילוג לתוכן