תוכן העניינים

צביעת תקרה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

צביעת תקרהכאשר אנו באים לצבוע דירה או חדר מסוים בדירה סביר להניח שנצטרך לצבוע גם את התקרה. התקרה היא חלק בלתי נפרד מחלל החדר ואי אפשר לצבוע רק את הקירות ללא התקרה. צביעת תקרה איננה פשוטה כמו צביעת הקירות כיוון שהיא מלכלכת יותר את הרצפה, 

אנו ב G Home, יודעים שאת הצבעי ולעתים גם מסובכת יותר כאשר יש הצורך בתיקונים, ניקוי עובש ואבק וכו'. לרוב נחשבת צביעת התקרה גם למעייפת יותר בשל זווית האחיזה של גלגלת הצבע. עבודה קשה וסיזיפית יותר אמורה לעלות יותר אולם מכיוון שבדרך כלל צביעת התקרה תהווה חלק משירותי הצביעה ולא עיקר השירות – הרי שהיא מתומחרת בדרך כלל במחיר מוזל יותר מאשר צביעת חדר מלא.

איך צובעים תקרה בצורה מקצועית?

התקרה היא כמו קיר רגיל לכל דבר רק בזווית צביעה שונה וקשה יותר. אם הצבע מטפטף מהתקרה הוא יכול להגיע לכל האזורים בחדר שלא כמו צבע הקירות האנכיים המטפטף על החלק הסמוך לקיר בלבד, כמו עם צביעת קירות אומנותית. כאשר צובעים את התקרה חשוב לפרוש גליל ניילון לאורכו ולרוחבו של כל חלל החדר כדי שהצבע לא ילכלך את המרצפות או הפרקט. מוטב לעטוף את הפאנלים והמשקופים בסרט דבק מיוחד כדי להימנע מהכתמתם בצבע גם כן. לאחר מכן יש לעבור עם הרולר בעדינות בתנועות ישרות הלוך ושוב על התקרה, כאשר את הקצוות צובעים בעזרת מברשת.

כמה עולה צביעת תקרה על ידי איש מקצוע?

העלות של צביעת תקרה על ידי צבעי מקצועי תהיה בסביבות 500 שח לתקרה של חדר בדרך כלל. כמובן שככל שמדובר בחדר גדול יותר ייתכן והתמחור יתייקר. במידה והתקרה מצריכה ניקיון רציני, תיקונים מיוחדים או שמדובר בתקרה גבוהה במיוחד שקשה להגיע אליו ולבצע את העבודה התמחור יהיה גבוה יותר בהתאם.

תיקוני עובש וצביעת תקרה מסובכת יותר:

בחדרים בעלי לחות גבוהה כמו חדרי רחצה או חדרי כושר למשל יש לחות גבוהה העולה לתקרה ועשויה לגרום לעובש. עובש מפיץ מחלות וכמובן שהוא אינו רצוי גם מבחינה אסתטית. על כן חשוב לנקותו כמו שצריך לפני שצובעים את התקרה. ניקיון העובש וצביעה בצבע מיוחד נוגש עובש עשויים לייקר מעט את העבודה. כמו כן ישנם מקרים נוספים בהם מדובר בעבודה קשה או מסובכת יותר בצביעת התקרה כמו תקרה גבוהה מדי, תקרה הכוללת עבודות פסיפס, תקרה עם משלבים וכו'.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית המותאמת אישית לצרכים שלכם אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

סרטון בנושא צביעת תקרה

צביעת תקרה
אנחנו כאן בשבילך
דילוג לתוכן