תוכן העניינים

מחירון צבעים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מחירון צבעיםמחירון צבעים – צביעת דירה הוא חלקים ממנה היא משהו שנעשה בדרך כלל אחת לכמה שנים. חידוש הצבע בבית, צביעת המטבח לאחר שיפוץ, תיקון וניקיון עובש בחדר האמבטיה וצביעה מחודשת שלו, צביעה של חדר חדש בבית ועוד. הצביעה צריכה להיעשות בצורה מקצועית כדי שלא יהיו סימני צביעה או כתמי צבע על הקירות. כמו כן חשוב לנקות היטב את הקירות לפני הצביעה ולכלול תיקוני שפכטל היכן שיש קילופים כמו במקרה של קירות ישנים.

בקירות שיש עליהם עובש צריך לנקות תחילה את העובש ואז לצבוע. בשורה התחתונה – עבודות צבע מיועדות לאיש מקצוע מנוסה שידע לבצע את העבודה במהירות ועל הצד הטוב ביותר כולל תיקוני הקירות והשארת המקום נקי לאחר העבודה.

מה המחירון לצביעת דירה?

אנו ב G Home, יודעים שמחירון צבעים לצביעת דירה יהיה בהתאם לגודל הדירה ובהתאם לפרמטרים נוספים כמו הצבעי עצמו, האם יש ריהוט בדירה, האם השירות כולל צביעת תקרה? משקופים? דלתות? וכו'. בדרך כלל המחיר יכלול 2 שכבות צבע, תיקוני שפכטל וניקיון סופי לאחר הצביעה. המחיר של צביעת דירה של חדר אחד (בדרך כלל לא יותר מ30 מ"ר) תהיה באזור 1,000 ₪. דירת 2 חדרים תעלה בין 1500 ל-2000 שקלים לערך. המחירים אינם כוללים תקרה ומשקופים. דירת 3 חדרים יכולה לעלות בין 3 ל-3 וחצי אלף שקלים. דירת 4 ו-5 חדרים יהיו בין 4 ל-6 אלף ₪ בהתאם לגודל הדירה ופרמטרים נוספים שצריך לקחת בחשבון.

מה המחירים לצביעת חדרים בודדים?

לעתים לא צריך לצבוע את כל הדירה וכי צביעה של חדר בודד יספיק לנו בהחלט. מדובר לרוב ברצון לחדש צבע בחדר אחד או לצבוע חדר חדש בבית או חדר לאחר שיפוץ. צביעת חדר בודד, מתייחס בדרך כלל לחדר שינה או חדר ריק, יעלה בין 800 ל-1000 שח. המחיר יכלול 2 שכבות צבע, תיקוני שפכטל וניקיון סופי. צביעה של סלון עשויה להיות יקרה יותר בכמה מאות שקלים בדרך כלל. צביעת מטבח ללא תקרה או משקופי חלונות תהיה באזור 700-800 ₪ לערך. חדר אמבטיה יעלה בדרך כלל כמו חדר רגיל ואילו חדר שירותים קטן יכול לעלות 300 עד 400 שקלים בלבד.

אילו עבודות צבע נוספות קיימות?

צביעת תקרה בדרך כלל עולה 500 שח לחדר. צביעת דלתות ומשקופים עולים גם בין 400 ל-500 שקלים תלוי בכמות העבודה ומורכבותה. צביעה של חלון מעץ עם 2 כנפיים משני הצדדים עולה בין 400 ל-600 שקלים. צביעה של קיר חיצוני תעלה בערך 70 עד 100 שקלים למ"ר.

מחירון צבעים – כיצד ניתן להוזיל בעלויות?

במידה ואתם לוקחים איש מקצוע לביצוע שיפוצים תוכלו לבדוק עמו מחיר מוזל גם לביצוע עבודות צבע במקום. כמו כן תמיד כדאי לפנות לאנשים פרטיים שייקחו בדרך כלל מחיר מוזל יותר מאשר קבלנים.

סרטון בנושא מחירון צבעים

מחירון צבעים
אנחנו כאן בשבילך
דילוג לתוכן