תוכן העניינים

צבע נגד עובש מחיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

צבע נגד עובשצבע נגד עובש – עובש הוא תוצר פטרייתי שיכול לגדול על מגוון רחב של משטחים, החל מקירות ותקרה, דרך מוצרי מזון שונים: פירות וירקות, לחם ועוד מגוון מקומות אחרים.

אנו ב G Home, יודעים שהעובש מייצר חיידקים ומחלות שונות והוא אינו בריא בסביבתנו, בוודאי לא בבית שלנו שאמור להיות נקי ומסודר ומשמש כאזור מוגן ונוח לשהייה עבורנו. העובש יכול לבעיות נשימה וכן מחלות שונות ולכן חשוב לטפל בו במהירות. זה אומר: לנקות היטב את העובש מהקירות והתקרה ולצבוע את המשטח בצבע נוגד עובש למניעת התפתחות העובש בהמשך.

איך נפטרים מהעובש?

לפני שמורחים צבע נגד עובש על הקירות או התקרה יש הצורך לנקות תחילה את העובש שנוצר. ראשית נרסס חומר מיוחד שאמור לחסל את העובש. להזכיר עובש הוא אורגניזם חי והוא מתפשט במהירות. אם לא תשמידו אותו הוא ימשיך להתפשט גם אם כביכול תנקו אותו באמצעות גירוד או תכסו אותו בשפכטל או צבע חדש. לאחר הריסוס המשיכו לנקות את האזור על פי ההנחיות.

באיזה צבע משתמשים לצביעה לאחר טיפול בעובש?

לאחר ניקיון וייבוש האזור יש הצורך לצבוע את המקום מחדש. כדי לעשות זאת יהיה עליכם לעשות שימוש מיוחד נגד עובש ולא צבע רגיל. פשוט בקשו מאיש המכירות צבע מיוחד נגד עובש וודאו שזה אכן כתוב על אריזת המוצר – ראו מחירון צבעים. מדובר בחומר מיוחד עם כושר כיסוי גבוה במיוחד, רחיץ ונוח לניקיון. כמו כן צבע מסוג זה עמיד במיוחד מפני רטיבות ולחות ומתאים לחדרי אמבטיה, מרתפים, חדרי כביסה וחדרים אחרים הנוטים לצבור לחות רבה.

כמה עולה לי צבע מיוחד נגד עובש?

המחיר הינו 150-170 שח לדלי 5 ליטר של צבע איכותי ועמיד במיוחד נגד עובש. צבעים רגילים יהיו זולים יותר אך צבע שאינו בעל החומרים הנוגדים את הימצאות העובש עשוי לגרום לחזרה של העובש במהירות רבה.

האם העובש יכול לחזור?

אנו למעשה לא יכולים להבטיח לעצמנו חסינות מלאה מפני העובש כיוון שהוא כמו חיידק שמתפשט אולם אם נשתמש בתרסיס שמחסל את העובש לפני שהוא ממשיך להתפשט זה יכול לעזור להפחית את הסיכוי שהוא יחזור. כמו כן חשוב לזכור כי הוא עשוי עדיין לצמוח מחדש ברמת סבירות גבוהה יותר בחדרים עם לחות גבוהה כמו חדרי אמבטיה, מרתפים ועוד. העובש יכול להתפתח גם בחלקים אחרים של הקירות או התקרה שלא טיפלנו בהם בפעם הקודמת ומשם להתפשט לחלקים נוספים. לכן חשוב לבצע את העבודה בצורה מקצועית ונכונה: לחסל קודם את העובש ואז לצבוע את הקירות והתקרה בצבע מיוחד נגד עובש.

סרטון בנושא צבע נגד עובש

צבע נגד עובש
אנחנו כאן בשבילך
דילוג לתוכן