תוכן העניינים

צבע לקרמיקה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

צבע לקרמיקהצבע לקרמיקה – כמעט כל חלק או פריט בביתנו אותו נרצה לשפץ, לשנות ולשפר ניתן להעביר תהליך של צביעה קלה והוא יראה ממש כמו חדש. צביעה הינו תהליך מאוד פשוט ואנו יכולים לעשות אותה באופן עצמאי לגמרי. 

אך ישנם מקרים יוצאי דופן,  אחד החומרים הקשים ביותר לצביעה הינו קרמיקה. כיוון שזהו חומר אטום לגמרי מאוד קשה למצוא צבע שיחדור אליו ויישאר, 

לרוב מעט זמן לאחר שהתייבשות הצבע הוא ישבר, ייסדק או ייפול מעל האריח. גם כאשר יש בנמצא צבע המותאם עבור קרמיקה טכניקת הצביעה שלו אינה מאימה לכל אחד.

אנו יודעים כי בוודאי תצטרכו גם לשפץ או להחליף את הריצוף של הבית שלכם, מדי פעם.

חברות רבות עוסקות בשיפוצים נוספים, אך אין ספק שעם כל החברות שיצא לנו לעבוד, אנו ממליצים על חברת Eli Berton.

צבע לקרמיקה – כיצד ניתן לצבוע קרמיקה?

כיום קיימים בשוק צבעים ייעודיים לקרמיקה. לאחר רכישת הצבע יש לנקות היטב היטב את המשטח אותו תרצו לצבוע, לאחר שהמשטח נקי ויבש לגמרי הסירו את שאריות הצבע הקודם במידה ויש. 

לאחר מכן קחו רולר או מברשת ומירחו את השכבה הראשונה של הצבע. את הקרמיקה יש לצבוע בשתי שכבות צבע כאשר בין שכבה לשכבה תאלצו להמתין שש שעות. גם לאחר מריחת השכבה השנייה המתינו שש שעות נוספות ורק לאחר מכן עשו שימוש באביזר שנצבע.

על מה כדאי לשים דגש כאשר צובעים קרמיקה?

אחד הדברים שכדאי להשקיע בהם עוד לפני תחילת הצביע הוא שימוש בצבע יסוד. צבע יסוד הינו החומר המקשר בין האריח לבין הצבע אותו בחרנו. צבע מקשר עוזר לחיזוק ולהדבקה של הצבע המקורי. 

אמנם שלב זה הוא רק אופציונלי אך מומלץ מאוד על מנת שהתוצר הסופי יראה בדיוק כמו שאנחנו רוצים וכן יחזיק לנו לאורך זמן.

מהם היתרונות של צבע ייעודי לקרמיקה?

בניגוד לכל צבע אחר איתו תנסו לצבוע משטחי קרמיקה, צבע ייעודי הינו צבע המותאם במיוחד לסוג חומר זה. הוא יישאר גמיש וצמוד אל הקרמיקה גם לאחר שכבר יתייבש ולכן גם לא ייסדק ישבר או יתפוצץ. 

צבע לקרמיקה נשאר עמיד גם במקומות לחים במיוחד ואינו מתקלף. הוא בעל עמידות גבוהה לאדים,

לחות ולכלוך. כיוון שמשטחי קרמיקה רבים, כמו צביעת תקרה, נמצאים בעיקר בחדרי הבית בהם ישנם אדים רבים פרט זה הינו חשוב ביותר.

האם מומלץ לצבוע קרמיקה באופן עצמאי?

תחילה נאמר שזה בהחלט אפשרי, למרות שצביעת קרמיקה אינה פשוטה אתם בהחלט יכולים לעשות זאת בעצמכם, כמובן שתוכלו לחסוך כך גם כסף רב. אך ישנם מצבים בהם רצוי להשתמש בעזרתו של בעל מקצוע. 

אנו ב G Home, יודעים שבמידה ואריחי הקרמיקה שלכם שבורים, שיש צורך בהחלפה שלהם או שהינכם רוצים עבודה מאוד מדויקת ומקצועית עדיף לרכוש את שרותיו של בעל מקצוע אמין ובעל ניסיון שיוכל לבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.

סרטון בנושא צבע לקרמיקה

צבע לקרמיקה
אנחנו כאן בשבילך
דילוג לתוכן